Elektromos karbantartó - Szervízspecialista állás újpesten

Információk

Munkaköri információk

Munkaköri feladatok rövid leírása:
- Feliratozó (Ink-Jet), hegesztő és szivárgásvizsgáló berendezések szervizelése
- Rendszeres karbantartási feladatok végrehajtása
- Üzemzavar elhárítás
- Alkatrészkészlet felügyelete
- Gyártósori szakmunkások oktatása, képzése a berendezések üzemeltetéséről
- Hétvégi ügyelet (betanulást követően)
Irányadó munkarend: 3 műszak

Elvárások:
- Iskolai végzettség: Erős-, vagy gyengeáramú középfokú végzettség (az érettségi előnyt jelent)
- Szakmai tapasztalat/gyakorlat: min3 éves erős áramú villanyszerelői tapasztalat, villamos hálózatok ismerete, informatikai alapismeretek
- Számítógépes ismeret: Felhasználói szint
Elvárások: Elektromos kapcsolási rajzok olvasása
- Szakmai tapasztalat/gyakorlat: Tapasztalat berendezések elektromos és hibaelhárításban

Amit kínálunk

- Műszakpótlék: DU 40%, ÉJ 50%
- Rendkívüli munkáért járó pótlék: Hétköznap 50%, Hétvégén 100%, Vasárnap 150%
- Munkabér ajánlat: alkuképes
- Egyéb juttatás: cafeteria a belépést követő 4. hónaptól

Információk a munkaadóról

A munkavégzés helye Budapesten a IV. kerületben, Újpesten található. A nagy múltú vállalatnál határozatlan időre keresnek munkavállalókat. A belépés munkaerő-kölcsönzőn keresztül történik. A felvételen megtekinthető a munkavégzés helye és interjú során kerülnek kiválasztásra a munkavállalók.

Jelentkezési űrlap

Jelentkezését kérjük, az alábbiak tudatában tegye meg:

Nem észleltem magamon koronavírussal kapcsolatos tüneteket.

Nem találkoztam az elmúlt 14 napban olyan személlyel, akiről kiderült, hogy koronavírussal fertőzött.

Nincs tudomásom arról, hogy családomban, szűk ismeretségi körömben van koronavírussal fertőzött.

Nem találkoztam olyan személlyel, aki karanténba helyezett területről érkezett. (Pl.: Olaszország, Tirol stb.).

Nem jártam külföldön az elmúlt 14 napban.

Saját és környezetem egészségének megőrzése érdekében kellő gondossággal védekezek a koronavírussal szemben.

Nyilatkozat koronavírus fertőzések elleni védekezésről

Jelentkezésem elküldésével kijelentem, hogy

EnglishGermanHungarianKorean