Betanított munka Veszprém megyében – Ingyenes szállással

Betanított munkára keresünk munkavállalókat Ajkára (Veszprém megye), öntödei fizikai munkákra. Ingyenes szállást, bérelőleget (hetente) és utazási költségtérítést biztosítunk 100 százalékban. Szállások felvétel napja előtt elfoglalhatók. Wifi és mosási lehetőség elérhető minden szállásunkon.

Feladatok:

  • Betanított munka öntödében, többféle betölthető pozícióban

Amit kínálunk:

  • 3 műszakos munkarend, túlóralehetőséggel
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Azonnali munkakezdés
  • Utazási költségtérítés 100 százalékban
  • Vidéki munkavállalók számára ingyenes szállás biztosított Wifivel és mosási lehetőséggel

Munkabér:

  • Munkabér munkakörönként változó (kereseti lehetőség nettó 200.000 fölött)
  • Teljesítményfüggő prémium
  • Jutalom (opcionális)
  • Jelenléti prémium bruttó 25.000 – 45.000 Ft/hó

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • Teszten való megfelelés (egyszerű matematika)

Vidéki munkavállalók számára ingyenes szállás biztosított.

Ajkára bejáró munkavállalóink számára 100 százalékos utazási költségtérítést biztosítunk.

A munkakörökkel kapcsolatban részletes információkat adunk a 30/473-1020-as és 30/326-3896-os telefonszámokon (hívható Hétfőtől péntekig 9-16 óra között)

Jelntkezzen az alábbi űrlap kitöltésével

2019-10-09T12:16:02+00:00